Inloggen

Montessorischool Apollo

preview

avd

Voorschoten, 31 mei 2022

 

Zoals u wellicht gisteren in het Jeugdjournaal heeft gezien, is in verschillende dorpen en steden in Nederland de Avondvierdaagse van start gegaan. De Norlandia Avondvierdaagse in Voorschoten wordt ook door kinderen van onze school gelopen. Hieronder een berichtje van één van de ouders. 

 

Deze toppers zijn gisteravond van start gegaan met de Avondvierdaagse in Voorschoten. Met prachtige Apollo-petjes op liepen ze in de grote stoet mee. 5 kilometer, het was nog best een eindje, maar het is ze prima gelukt!

 

Bijna alle klassen zijn vertegenwoordigd. Daivey, Jean-Luc, Levy, Stijn, Kay, Rik, Suzy, Tygo, Mia, Isabella, Wouter en Lola: zet 'm op de rest van de dagen!

 

Beste lopers van Montessorischool Apollo een kleine aanmoediging!

 

YELL YELL YELL 

JULLIE KOMEN ER WEL

-

YOLL YOLL YOLL
DE 4X5 MAKEN JULLIE VOL

-

YAAL YAAL YAAL

JULLIE REDDEN HET ALLEMAAL

 

 

 

Heel veel succes deze week met lopen! 

Teamleden Montessorischool Apollo

avd1